Home Staging

USŁUGA HOME STAGING – MASZ TYLKO JEDNĄ SZANSE ŻEBY ZROBIĆ DOBRE WRAŻENIE

CO TO JEST HOME STAGING?

Krótko mówiąc Jest to profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Usługa ta, niezwykle popularna w Europie Zachodniej i USA, teraz oferowana jest także w Polsce. Sprzedaż i wynajem mieszkania w czasach kryzysu oraz zwiększonej podaży nieruchomości nie należy do łatwych. Dlatego warto zadbać o pokazanie nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta.

Badania rynku amerykańskiego wskazują na to, że po zastosowaniu technik Home Stagingu, czas sprzedaży mieszkania skraca się o ok 40% a cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%.

Czemu warto zdecydować się na Home Staging?

  • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem, dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu owej nieruchomości.
  • Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej. W związku z tym, kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
  • Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
  • W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni.

KTO POWINIEN SKORZYSTAĆ Z USŁUGI HOME STAGIGNU?

 

  • Każdy, kto właśnie zamierza sprzedać lub wynająć mieszkanie
  • Każdy, kto już od dłuższego czasu oczekuje na kupca i nie wie, dlaczego ten się jeszcze nie zjawił
  • Każdy, kto szuka sposobu na ciekawe zaprezentowanie swojej oferty
  • Każdy, kto nie wie jak zaciekawić oglądających już wystawionym na sprzedaż mieszkaniem
  • Każdy, kto potrafi przeliczyć, że koszty związane z HS to szybko-zwracająca się inwestycja!

 

 

Home Staging to inwestycja, nie dodatkowe koszty!